Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları

Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları

Dış cephe temizliği son dönemlerin temizlik sektörünün yükselen yıldızı. Temizlik sektörünün en riskli iş grubu içinde yer alıyor olması : risk arttıkça kar da artar prensibinin çalışmasına neden olmuş durumda. Peki belli bir standart fiyat politikası uygulanabiliyor mu? Tabi ki hayır. Bu yazımızda dış cephe temizliği fiyatları konusunda neden standart bir fiyat uygulanamayacağını anlatacağız.

Dış cephe temizliğinde kullanılacak ekipman

Dış Cephe Temizliği Vinç Kullanımı

Fiyat belirlerken birden çok değişkeni yerinde görüp değerlendirmek gerekli. Dış cephe temizliğinde kullanılacak asansörler ya da vinçler için uygun mu? Yoksa askı asansör tekniğimi uygulanacak. Yahut özel ekipmanlar kuşanan profesyonel dış cephe temizlik elemanlarımı çalışacak. Bütün bunların bilinmesi gerekli.

Bazı durumlarda temizliği yapılacak alanın yüz ölçümü fiyatlandırmada etkili olmaktadır. Unutulmamalıdır ki 100 m2 can yüzeyin temizliği ile 1000 m2 cam yüzeyin temizliği için sevk edilecek ekipman aynıdır. Fiyat farkı ise kesinlikle bire on oranında değildir. Dış cephe temizliğinde en meşakkatli kısım ekipmanın bölgeye ulaştırılması ve temizliğe başlanacak aşamaya gelinmesidir. Süreç ondan sonra çok hızlı bir şekilde ilerleyecektir.

Dış cephe temizlik firmaları neden farklı fiyatlar belirler

Yazımızın üst kısmından da anlaşılacağı üzere bir çok değişkene bağlı fiyat politikası bulunmaktadır. Peki dış cephe temizliği firması nasıl seçmeliyiz? Cevap aslında çok basit. Deneyimli firma bulmalısınız. İş güvenliği prosedürlerine harfi harfine uyan bir firmayla çalışmalısınız. Referans kesinlikle sormalısınız.

Her ölçekte cam temizliği için çözümler üretiyoruz. 100 m2 den başlayarak 10 bin m2 ve üstüne çıkabilecek mevcut potansiyelimiz bulunmakta. Uygun fiyat garantisi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir