Dış Cephede Cam Kullanımı

Cam Dış Cephe Temizliği

Cam gökdelenler, modern çağın en büyük sembollerinden biridir. Parlak cepheleri, arkasındaki teknolojiden bahsetmeden, iklim değişikliğine ve modern zevklere uygun yapı tekniği olarak gelişmektedir.

Dünyadaki en iyi on gökdeleninden sekizindeki cepheler camdan oluşmaktadır.

Şirketler ayrıca, bina için en iyi BREEAM derecesini almaya (sürdürülebilirliğini değerlendiren ve onaylayan) ve çalışanlarının çalışma ortamını iyileştirmeye yardımcı olmak için gün ışığını maksimize eden bir bina istiyor. Araştırmalar, yüksek doğal ışık seviyelerinin, içinde çalışan çalışanlar için göz yorgunluğunu ve baş ağrısını azaltmak ve üretkenliği artırmaya yardımcı olmak için faydalar sağladığını göstermiştir.

Daha Stabil Ve Güçlü

Teknolojideki ilerlemeler, günümüzün birçok yüksek kulesinin cephesinin tasarımda daha karmaşık olduğu ve birincil görevini, kontrol edilen iç mekan ile dış ısınma arasındaki küresel ısınma arasında bir engel olarak yerine getirdiği anlamına gelir.

 “Güneş kontrol camı” olarak adlandırılan güneş ışığının yüzde 70’inden fazlasını reddederken gün ışığına izin veren yüksek teknolojili kaplamalar günümüzde önem kazanıyor.

Dış cephede cam temizlik ihtiyaçlarını arttırıyor

Kompozit cam ürünlerin dış cephe kaplamalarında yer alması ile birlikte temizlik sektörüne yepyeni bir iş alanı oluştu. Dış cephe temizliği hizmeti tamda bu bağlamda ortaya çıkmış bir hizmet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir