İstanbul Dış Cephe Temizliği Hizmeti

Dış Cephe Temizliği Hizmeti

Alansal olarak durmadan büyümekte olan bir metropol İstanbul. Son yıllarda arsa fiyatlarında hızlı yükselme dikey yapılaşma konusunda ihtiyaçlar doğurdu. Modern dikey mimarinin dış cephe kaplamalarında ışık ve dayanıklılık problemleri nedeniyle cam kullanımı hızla artmaktadır.

Dış cephe cam enerji tasarrufu için gerekli

Dış cephe vinç ile temizleme

Dış cephe kaplamalarında özellikle cam seçilmesinin bir kaç haklı nedeni vardır. Cam diğer dış cephe kaplamalarına nazaran daha uzun ömürlü bir üründür. Işık geçirgenliği nedeniyle kullanılan binalarda ısı ve enerji tasarrufu sağlar. Mekanlar daha ferah görünürken büyük oranlarda tasarruf sağlamaktadır. Cam ayrıca renklendirme yöntemiyle aşırı sıcaklarda gerekli miktarda gün ışığının içeri alınması sağlar.

İstanbul’da dış cephe temizliği ihtiyacının oluşması

Dış cephe temizliğinde iş güvenliği

İstanbul 2000 li yıllardan sonra hızla dikey yapılaşma ihtiyacı duymaya başlamıştır. İnşaat firmaları bu konuda hızlı reaksiyon göstererek ihtiyaca cevap verdi. Yeni bir yapı tekniği olması nedeniyle sonrasında ihtiyaç duyulan bir çok hizmet sektörü de kuruldu. Tam da bu ihtiyacı görerek şirketimiz bünyesinde özel bir dış cephe temizliği ekibi oluşturduk. Bu konuda yurt dışından gerekli tüm eğitimlerini almış eğitmenlerle çalışarak yüksek standartta bir hizmet kalitesi konusunda çalışmaya başladık.

Çalışmalarımız teknolojik gelişmeleri takip ederek devam etmektedir

Hizmet sektörünün en karmaşık ekipmanları dış cephe temizliğinde kullanılmaktadır. Çalışanlarımız profesyonel dağcı ekipmanları kullanmaktadırlar. Emniyet en önemli unsur olduğundan iş güvenliği konusunda ciddi önlemler almaktayız. Çalışanlarımızın güvenliği en üstün tuttuğumuz prensibimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir