Şişli Gökdelen Yoğunluğunda İlk Sırada

Şişli Gökdelen Cam Temizliği

Şişli İstanbul Avrupa yakasının en önemli ilçelerinden biri. 25 mahallesi bulunan Şişli, Kağıthane Beyoğlu ve Beşiktaş ilçeleri ile komşudur. Yazımıza konu olan özelliği ise Şişli’nin gökdelenleri ile oldukça bilinen bir ilçe olması.

Anthill Residence Kaç Metre?

210 Metre yüksekliğiyle oldukça yüksek bir bina. İstanbul’un incisi iş ve ticaret merkezi Maslak’ta yer almakta Bomonti tünellerinin çıkışındadır. Tamamen konut ve ikamet için yapılmış gökdelen bölgenin en önemli cazibe merkezidir. Bir çok temizlik hizmeti konusunda talebin çok olduğu bir merkezdir.

Diamond of İstanbul Bittimi?

Maslak ilçesinde Hattat gurubu ile İstanbul büyük şehir belediyesinin anlaşmazlığı sonucu inşaatı durdurulan 311 metre yükseklikte olacak gök delen. İnşaat çalışmalarının devan etmesi için çalışmaların ve görüşmelerin devam edip etmediği konusunda herhangi bir bilgi yok. Lakin bittiğinde bölgede ciddi bir hareket kazandıracak proje olarak biliniyor.

MetroCity Leventin En İyi Alış Veriş Merkezlerinden

2003 yılında açılışı yapılan Leventteki güzide alışveriş merkezlerinden birisi. Bunun yanı sıra otoparkı , konut alanları ve AVM’si ile tüm ihtiyaçlara cevap veren kompleks bir yapı . Dış cephe temizliği konusunda cam yüzeye sahip olması nedeniyle sıkça ihtiyaç duymaktadır.

Maslak USO Center Canlanıyor

İstanbul ve gökdelenler denildiğinde akla ilk gelen ilçe Şişli’de önemli gökdelenlerden birisi. Yüzün üzerinde markanın bulunduğu yerleşkede alışveriş ihtiyaçlarınız için tüm seçenekleri bulacaksınız.

Skyland İstanbul

Avrupa’nın 8. Türkiye’nin en yüksek binası. 285 metre yüksekliği ve 65 katıyla her anlamda eşsiz bir mimariye sahip. Skyland İstanbul, 830 konut, 504 ofis alanı ve 300 oda ve 550 kişilik konferans salonu konukları için hizmet üretmektedir. Bünyesinde beş yıldızlı bir otel barındıran Skyland İstanbul her ihtiyaca sunduğu kaliteli hizmeti ile göz dolduruyor.

Belli başlı gökdelenlerin bir kaçını tanıttığımız yazımızda, dış cephe temizliği konusunda yakın gelecekte yaşanacak büyük ölçekli gelişmelerin nasıl bir güzergah doğrultusunda yol izleyeceğini belirttik. Dikey mimarinin zaruriyet olduğu İstanbul’da cam temizleme şirketleri ne derece önem kazanacak görmemek mümkün değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir